15 Aralık 2013 Pazar

ahşap objeleri süslemeye devam

(Yatçılık vernik üzerine maymeri 678 yerine) MK kahya Menekşeler | Fuar Masters - el yapımı, el yapımı
Malzemeler:
Temizlikçi depolama
Akrilik boya beyaz
Fırça
Maymeri 688
Yat Vernik
parke cila su
Bir adım lake çatırtı Maymeri
Yağlı kahverengi boya
Bitüm
Yağlı Pastel
Şablon
Peçete Oymacılık
Ağaç Primer
Zımpara
Duvara için askılıklar
Tuşları için Kancalar
Düzenli Spark
Ahşap kahya zımpara ile başlarken.
Iyi doctoring sonra kahya (bir elektrikli süpürge ile bunu ahşap tozlarını temizlemek için sakıncalı kahya birçok köşeleri gibi) ile tüm ahşap tozu.
Gruntuem tüm yüzeyi de, ben iki kez yürüdü.
Bu kahya ona, dekor peçete hazırlanmıştır.
Sonraki, operasyon fotoğrafın altında olacak.
Orta kapı beyaz boyalı akrilik yapıştırılan fragmanı peçeteler, tüm kurumuş, sonra (yerine ilk adım vernik Yatçılık edilecektir) Maymeri için iki aşamalı bir hazırlık iki kez kapının ortasından parke su vernik yürüdü.
Her şey bej akrilik (çıkan renk gibi olmasa da, akrilik beyaz ve diğer renkler karışık) ile kaplı, tüm ben vysohlo.Togda mum sonra sostarivayut, zımpara silinir edecek projeksiyonlar tüm yönleriyle ovuşturdu.
Tarafta küçük çatlaklar için kullanılan Maymeri 743 altında klyuchnitsy.Vot bir adım olarak burada nasıl bu vernik poluchilos.Rabotal gösterir.
Tüm kahya fildişi üzerine boya veya bu renge yakın, farklı akrilik tsvetov.Vysohlo karıştırarak zevkinize almak, zımpara kenarları, kolları boya ovuşturdu ve ben potertosti.Vokrug çatlaklar gölgeleri (yağlı pastel) eklendi düşündüm yerde
Maymeri 678-688 yılında ilk adım Yatçılık lakom.Vot değiştirilebilir ki Perestoronina Lena (Babalu) de duydum sonra ben onu denedim ve gelecekte sdelat.Vse harika! Ve tasarruf döndü
kaplamaların biri.
yağlı kahverengi boya üzerine yazmak, sadece kuru bir bezle fazlalığı sildi tüm suyunu yıkanmış ve iyi bir kuruma iki kez Yatçılık vernik kaplı sonra, su olamaz.
Burada elde edilen bir Çatlaklı
Sap üzerinde orta kapı girinti ve o bir sürü hala (su değil) bitüm yürüdü
Çok iç yüzeyi eski mum. Ben istediğim yerde etrafında bir çiçek ve gölge, onun Natasha Fohtinoy hakkında yapılan yağlı pastel, paltsem.Uznala, teşekkürler.
Desen şablon eklendi ve stil içine karıştırmak için zımpara sürtünme onları yaşlanmıştı.
Duvarlar tornavida kendisi sıkın Podvesiki anahtar ve arka süspansiyonlar için,)) ben ona benim deti.Ochen kullanışlı bir şey verdi ve delikler shurupchiki delinmiş ve vidalı
 Mutluluk Golden Key kapı kolu altında yapıştırılmış!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder